O nás…

Naše rodinná firma se zabývá výhradně kovářstvím a zámečnictvím. V útulné kovárně v Hracholuskách u Rakovníka se tradičnímu řemeslu intenzivně věnujeme od roku 1989. V našich výrobcích je vidět řemeslná čistota, cit a láska k černému řemeslu. S kovem si rozumíme a jsme schopni ho doplnit i materiály, které vykazují vysokou estetickou hodnotu. Velice působivě vypadají kombinace oceli se sklem, kamenem nebo dřevem. S těmito materiály máme velice dobré zkušenosti, ať už se použily k výrobě dekoračních svícnů a mříží, kovaných věšáků, polic, krbového nářadí, postelí, stolů, židlí, nebo např. různých tipů zrcadel, lamp, lustrů a jiných interiérových doplňků.

Kovaný prvek, má vždy pozitivní nádech minulosti a je vždy příjemným zpestřením každého domova. V neposlední řadě vyrábíme kované ploty, brány, branky a schodišťová či balkonová zábradlí, která jsou vždy originální, mají svou osobitou eleganci a stálou hodnotu. Každý projekt vyžaduje individuální přístup a tak většinu zakázek zhotovujeme na přání zákazníka. Ke všem výrobkům přistupujeme velice zodpovědně a jsme hrdi na precizní vyhotovení každého detailu.

Rádi Vás přivítáme v našem „království“ a po předchozí telefonické, nebo e-mailové dohodě, si můžete základy tohoto krásného řemesla vyzkoušet na vlastní kůži.